GastroPan Sponsorizare Talon de acces Catalog Gastropan 2017

Média

A 2013.GASTROPAN versenyek nyertesei

2013. április 11-14 között a romániai GastroPan nemzetközi kiállítás keretén belül újra megrendezésre került a már hagyományossá vált GastroPan szakmai versenyek. 150 pék, cukrász és szakács nevezett be a 9 kategória valamelyikére, a legnagyobb díjak kerültek kiosztásra, az Év Kenyere, az Év Tortája valamint az Év Fagylaltja.


KENYÉR (P1)

I. AZ ÉV KENYERE – Iliuță Butnaru – Adriana Bolgiu SNC – Urlați
II. Diószegi Tibor – Madexport SRL – SEPSISZENTGYÖRGY
III. Bocskor István – Primula SRL – CSÍKSZENTMÁRTON
KÜLÖN DÍJ: Tankó Péter – Pipos SRL – GYÍMESFELSŐLOK
KÜLÖN DÍJ: Dénes Imre – Madexport SRL – SEPSISZENTGYÖRGY

 

TÉSZTÁBÓL KÉSZÜLT DÍSZMUNKA (P2)

I. Diószegi László – Madexport SRL – SEPSISZENTGYÖRGY
II. Tőkés Tibor – Eldi Brutăria SRL – Egrestő
III. Voicu Ștefania – Pîslaru SRL – Roata de Jos
KÜLÖN DÍJ: Mihu Ciprian – Frontera Trading SRL – Brăila
KÜLÖN DÍJ: Voicu Agripina – Pîslaru SRL – Roata de Jos

 

PÉKSÜTEMÉNYEK (P3)

I. Tőkés Tibor – Eldi Brutăria SRL – Egrestő
II. Oprea Alexandru – Ana Pan SA – Bukarest
III. Brânzoi Adrian Rudolf – Madexport SRL - Sepsiszentgyörgy


 

TORTA (C1)

I. Év Tortája – Irina Elena Apostol – Magic Royal SRL – Bukarest
II. Vintilă Ionela – Ana Pan SA – Bukarest
III. Chiriță Consuela – Sensation Cake – Brassó
KÜLÖN DÍJAK: Cojocaru Victor – Franzeluța SA – Chișinău-Moldova Köztársaság
Mohamed Fathy–Talla Cukrászda – Bukarest
Dobrescu Dana – Delice International – Câmpina

Maxim Vera – Poem Caffe – Brăila


 


CUKRÁSZ DÍSZMUNKA (C2)

CSOKOLÁDÉ

I. Farkas Ferenc – Diomarzipan - Sepsiszentgyörgy
II. Mohamed Fathy– Talla Cukrászda – Bukarest
III. Maxim Vera – Poem Caffe – Brăila

Külön Díj: Coteț Mihaela – Poem Caffe – Brăila

 

CUKOR

I. Carmela Dragomir – Delice International – Câmpina
II. Radu Dominica – Melcat Com Impex SRL – Bukarest
III. Dobrescu Dana – Delice International – Câmpina


MARCIPÁN

I. Dinu Victoria – Ana Pan SA – Bukarest
II. Vătămăniuc Mariana - Botoșani
III. Smitek Raul – American Desserts – Nagyvárad

Külön Díj: Szilágyi-Lukács Cristina – Krys-Lukys SRL – Szilágysomlyó


 

FAGYLALT (C3)

I. AZ ÉV FAGYLALTJA – Socol Mircea – Laborator La Angela SRL – Marosvásárhely
II. Rotar Adriana – Reghina Prodimpex SRL – Kolozsvár
III. Szilágyi-Lukács Cristina – Krys-Lukys SRL – Szilágysomlyó
Különdíj: Eszényi Ferenc – Restaurant Balmaz – Balmazújváros

Kiss Edina – Restaurant Balmaz – Balmazújváros


 

ZÖLDSÉG ÉS GYÜMÖLCS FARAGÁS (G1)

I. Gheoacă Valentin Vasile – Gastrohelp Catering – Konstanca
II. Adrian Kraus – Casa Kraus – Bukarest
III. Lungu Cerasela / Ene Cecilia –Bella Italia Szakiskola – Brăila
Különdíj: Frigo Mix SRL – Sólyom Csaba – Gyergyószentmiklós

Oriente Étterem– Bándi Sándor Domokos – Székelyudvarhely 

 


BUKARESTI KRISTÁLY KUPA – GASZTRONÓMIAI KATEGÓRIA (G2))

Echipa Wellness Cuisine – Bukaresti csapat nyerte meg a Kristály Kupát (a csapat felkészítést nyert a 2014 Luxemburgi Világ bajnokságra)
A Kategória – Hideg Kostolók
I. Cabana Vânătorilor csapat– Predeal / Fusion csapat- Dézs
II. Wellness Cuisine csapat - Bukarest
III. Chef's Boutique csapat- Codlea
B Kategória – A titkos kosár
I. Cabana Vânătorilor csapat - Predeal
II. Wellness Cuisine csapat - Bukarest / Fusion csapat - Dézs
III. La Angela csapat - Marosvásárhely / Bulevard csapat - Fogaras
C Kategória - Cukrászat
II. Continental Hotels csapat - Bukarest
III. La Angela csapat - Marosvásárhely
Faragó Kategoria D1 – Diszítő elemek és D2 - Cukrászat
I. Wellness Cuisine csapat – Bukarest
II. Continental Hotels csapat - Bukarest

III. Chef's Boutique csapat - Codlea


 

 

HIDEG TÁLAK (G3)

I. BAKI FLORIN (Cetate Brașov étterem), Cornelia Ghișoi Lady Chef Romania, vezetésével
II. URS COSMIN (Kínai étterem- a Nagy Fal –Brassó), Robert Man vezetésével
III. ENE CECILIA (Taverna Domneasca étterem - Brăila), Cerasela Lungu vezetésével
Különdíjak: TAPALAGA PETRE (Roata Norocului étterem Brassó), Tudorița Mihăilă vezetésével
SARMIS étterem Brassó, Monica Bucșa vezetésével

Șerban Marius (Marina Regia étterem - Konstanca), Gheorghe Haneș vezetésével

 

Köszönjük a szakmai támogatásukat a versenyek megszervezésben és lebonyolításukban a zsüri tagoknak valamint a szakmai egyesületeknek - ANBCT, ANAMOB, EURO-TOQUES ROMANIA, ROMPAN..

Создание сайта Создание сайта